Apartament Familijny NEXUS

Księga Gości

Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z pobytu

Krzysia, Przemek i Pola napisał(a) :

Miejsce idealne do wypoczynku. Przesympatyczni właściciele, bardzo dobre usytuowanie i fantastyczne warunki do spędzenia udanego urlopu. Apartament wyposażony we wszystko co jest potrzebne a nawet dużo więcej :D Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za gościnę :D

wpis dodano : 2015-08-12 23:52:13

Jadzia,Władek i Benio, Asia i Tomek napisał(a) :

Miejsce ze wszech miar godne polecenia. Cudowne widoki, cisza, spokój a zarazem blisko do centrum Krynicy. Apartament bardziej niż luksusowy :)). Czysty, przytulny, wyposażony we wszystko (a nawet więcej) czego na takim wyjeździe potrzeba, aby zregenerować siły. Cudowny klimat, który tworzą właściciele spowodował, że czuliśmy się jak wśród starych, dobrych znajomych. Już myślimy o przyszłorocznych wakacjach i mamy nadzieję na powrót. Pani Kingo, serdecznie dziękujemy za wspaniały czas spędzony w Państwa domu. Głębokie ukłony dla Pani Mamy cudownej, ciepłej wspaniałej osoby. Gorąco pozdrawiamy.

wpis dodano : 2013-08-25 17:34:42

Roxi,Kasia i Jaruś napisał(a) :

Polacamy gorąco apatament Pani Kingi!! Było super! najlepsze wakacja na jakich byliśmy! Atrakcje i super warunki gwarantowane! Perfekcyjne przyjęcie gości oraz perfekcyjna gospodarność domu i oczywiście perfekcyjni właściciele. POLECAMY! DZIĘKUJEMY PANI KINGO! PANU ARTUROWI , BABCI, MARYSI, MIKOŁAJOWI I OCZYWIŚCIE MIŁOSZOWI ;) DZIĘKI!

wpis dodano : 2013-08-22 20:54:36

Beata Moździerz napisał(a) :

Polecam gorąco apartament Nexus!! Byłam z rodzinką, w tym z 5-miesięczną wnusią, i było super wygodnie. Pokoje obszerne, apartament przygotowany w sposób perfekcyjny na przyjęcie gości z malutkim dzieckiem. Godne polecenia. Gospodyni bardzo miła i przychylna wszelkich prośbom gości.Dziękujemy za miły pobyt Pani Kingo:)

wpis dodano : 2012-08-23 07:51:45

Wypełnij formularz

Twój adres IP: 3.234.214.113

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartament Familijny NEXUS